Sekční vrata DoorHanlogo DoorHan

Sekční vrata DoorHan jsou vyráběna přesně na rozměr stavebního otvoru. To je důležité pro jejich správnou funkčnost.

Sekční vrata DoorHan mají zásadně zateplené sendvičové panely sekcí o síle 40 mm. Žádné ošizené zúžení sekcí, jak je tomu u některých konkurenčních výrobků, u nás nenajdete. Konstrukce vrat i vyvažovací pružiny jsou vždy vyráběny z oceli s kvalitní antikorozní úpravou - pozinkováním.

U nás je možné vyrobit sekční garážová vrata až do šířky 7m. Pro zákazníky, kteří se rozhodují, že vymění svá zastaralá výklopná vrata se závažími nebo pružinami za nová moderní sekční vrata s výbornými izolačními vlastnostmi jsme připravili neodolatelnou nabídku. Pro více informací volejte 606 822 811. nebo pište na e-mail: info(zavináč)garazova-vrata-praha.cz

Garážová vrata v této akcí múžete mít v následujících designech: HLADKÝ PANEL, PANEL S DRÁŽKOU a LAMELA. Povrch sekcí garážových vrat je zvýrazněn strukturou dřeva WOODGRAIN nebo strukturou STUCCO. Z vnitřní strany je vždy barva sekcí bílá se strukturovaným povrchem.

 

         

 

 

 

 

 

 Jak lze vrata DoorHan u nás objednat?
Před každou výrobou garážových vrat dochází k přesnému zaměření stavebního otvoru u zákazníka naším kvalifikovaným pracovníkem, který vám na místě vysvětlí veškeré možnosti a varianty vzhledu a budete mít možnost si vybrat ze vzorků barev a struktur povrchů. Poté co jsou detailně specifikovány veškeré požadavky, je se zákazníkem sepsána objednávka vrat a uzavřena kupní smlouva.

Termín dodání sekčních garážových vrat je 2 - 6 týdnů (podle momentálního vytížení výroby). Pro více informací nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře nebo na našich telefonních číslech.


PŘEHLED MOŽNOSTÍ VZHLEDU PANELŮ (SEKCÍ) SEKČNÍCH GARÁŽOVÝCH VRAT

Sekční garážová vrata DoorHan jsou osazena moderní a vysoce spolehlivou motorovou jednotkou s vestavěným přijímačem. Ovládání vrat probíhá pomocí vícekanálového dálkového ovladače, tlačítka na zdi, kódové klávesnice nebo i pomocí mobilního telefonu. Pohony DoorHan jsou zárukou maximální spolehlivosti a životnosti.

Jedním vícekanálovým ovládáním můžete ovládat samostatně několik zařízení, např. garážová vrata nebo vjezdové brany. Každé tlačítko dálkového ovladače bude přiděleno k jednomu konkrétnímu pohonu vrat nebo k pohonu posuvné či křídlové brány. Je možné také sjednotit ovladače pro vrata DoorHan od nás s vašimi stávajícími vraty i když jsou od jiného výrobce. Použijeme k tomu přijímač DoorHan, který vám zabudujeme do stávajícího pohonu vašich vrat nebo brány.

V případě, že si to budete přát, je možné sekční vrata používat na "ruční pohon". V tomto případě jsou osazena madlem nebo popřípadě řetězovým převodem. Samozřejmostí je funkce odblokování pohonů v případě, že bude přerušena dodávka elektrické energie.

Pro přesnou kalkulací nás prosím kontaktujte pomocí kontaktního formuláře nebo na našich telefonních číslech.

štítky:
lamelová DoorHan vrata • sekční DoorHan vrata • sekcionální vratavrata DoorHan pod strop • zateplená vrata • vrata DoorHan • garážová vrata ceník • garážová vrata akce • sekční vrata výprodej • levná průmyslová vrata