Průmyslová garážová vrata DoorHan

Průmyslová sekční vrata DoorHan se skládají z kování (kolejnice, panty) a ze sendvičových panelů s výbornými izolačními vlastnostmi. Veškeré díly vrat DoorHan mají maximalní pevnost a proto se garážová vrata v průmyslovém použití vyznačují dlouhou životností. Křídlo sekčních průmyslových vrat je možné doplnit o panoramatické panely, okna nebo integrované dveře. Také je možné průmyslová vrata DoorHan vyrobit kompletné z panoramatických sekcí. Taková vrata jsou nejčastěji k vidění v autoservisech nebo mycích linkách.
Samozřejmostí jsou pojistky proti přetržení pružin a "nožové" panty, které v případě prasknutí lanka zajistí sekce vrat proti pádu. Průmyslová vrata mají také oproti privátním silnější panty, protože se předpokládá jejich vysoká frekvence užívání. Při dodávkách vrat o šířce větší, než 4,5m se podélně na sekce upevňují tzv. omega profily, které zabraňují průhybu sekcí. Pružiny mohou mít životnost od 10 tis. do 100 tis. cyklů.

Průmyslová vrata dodáváme s řetězovým "ručním" pohonem nebo s elektrickým průmyslová vrata s oknypohonem. S průmyslovými vraty je možné si opatřit celou řadou dalších bezpečnostních prvků, jako jsou fotobuňky, spodní optická lišta nebo elektronická kontrola správnosti dovření průchozích dveří.
Některé přiklady je možné vidět v naší sekci "ukázky realizací".

Pokud uvažujete o nákupu průmyslových vrat, neváhejte nás kontaktovat pomocí objednávkového formuláře nebo na telefonních číslech.

nejčastěji hledáte:
Průmyslová vrata Prahasekční průmyslová vrata DoorHanGarážová vrata do myčky
• Garážová vrata DoorHan • garážová vrata DoorHan ceník • garážová vrata akce
• Garážová vrata 4 x 4m • Průmyslová vrata